Filo Yönetimi

İZMİR FİLO YÖNETİMİ

İzmir’de Filo Yönetimi  avantajlarını ALC Filo  ile yaşayın.  Filo yönetimi kapsamında işletmenize ait binek ve ticari araçlarınızın bakımını, servisini, sigorta işlemlerini sizin adınıza yönetiyoruz.

AVANTAJLARI

  • Araçların operasyonel işlemlerinde zaman kaybetmezsiniz.
  • Araçların kasko, periyodik bakım, lastik, muayene gibi işlemleri için ek bir ücret ödemezsiniz,
  • MTV, HGS geçişleri ve Trafik Para Cezası ödemelerinin takibini sizin yerinize ALC Filo yapar,
  • Filonuzun yönetimi için ek istihdam yaratmanıza gerek kalmaz,
  • Öngörülemeyecek masraflarınızı engelleyerek, nakit akışınızı aylık olarak takip edebilirsiniz.
İzmir Filo Kiralama

SAHİP OLDUĞUNUZ ARAÇLARI ALC FİLO YÖNETSİN

Filo Yönetimi hizmetinden yararlanmak için Portföy Yöneticiniz ile iletişime geçebilir ya da info@alcfilo.com adresine e-mail atabilirsiniz

FİLO YÖNETİM HİZMETLERİMİZ

BAKIM

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde ALC Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri ALC Filo tarafından karşılanır

ARIZA ve YOL YARDIM

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, ALC Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri ALC Filo tarafından karşılanır.

TRAFİK, SİGORTA, MUAYENE

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız araçlarınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) ALC Filo tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti ALC Filo tarafından karşılanmaktadır. Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da ALC Filo tarafından karşılanır.

İKAME ARAÇ

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, +90 232 503 43 44 numaralı ALC Filo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

HASAR / KAZA

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, ALC Filo’nun anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde ALC Filo tarafından karşılanır.

LASTİK DEĞİŞİMİ

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar ALC Filo tarafından karşılanır. Filo Yönetimi sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

VALE

Filo Yönetimi hizmet süresi boyunca, aracınızın periyodik bakım, lastik değişim ve hasar işlemleri için ofisinizden alınıp tekrar ofisinize teslimi işlemlerinde, sözleşme şartları dahilinde ALC Filo’nun temin edeceği vale aracılığı ile transfer işlemlerinin yapılması sağlanır.

HGS

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız araçlarınıza HGS etiketi ALC Filo tarafından temin edilir. HGS ile ilgili tüm takipler ve ödemeler ALC Filo tarafından yapılarak geçiş ücretleri daha sonra sizlerden tahsil edilir.

Sorularınız mı Var? 7/24 Arayabilirsiniz.
HEMEN ARA
+90 (232) 503 43 44
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!