Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir, tatil yapmak veya gezmek isteyenler için sunduğu alternatifleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. Alsancak ise bu şehrin tarihe bakan dev tarih aynasıdır. Aynadan bakar ve o meşhur soruyu sorar:  “Ayna ayna söyle bana benden güzel semtin var mı?”  İzmir Alsancak araç kiralama yapmak için en ideal şehirdir.

Alsancak Araç Kiralama

Alsancak araç kiralama hizmetiyle İzmir’in en önde gelen araç kiralama firması ALC Filoyla bu semte daha yakından bakmaya ne dersiniz?

İzmir’in en renkli bu semtinde konaklama, ulaşım ve eğlence konusunda aradığınız her şeyi hemen bulabilirsiniz.

Alsancak canlı bir semttir; her zaman insanla buluşur, hep insanlaşır. Alsancak oto kiralama hizmetimizle buraya gelip kordon boyunda güzel vakit geçirebilir, kahvenizi içebilir, kordondaki restoranlarda nefis yemekler yiyebilirsiniz.

Alsancak aşkın her halini içinde barındırır. Aşkın ‘a’ hali, ‘b’ hali, ‘gezme’ hali… Alsancak biraz Cumhuriyet meydanı, biraz Kordon boyu, biraz hepsi… Her kültürü içinde barındıran sanat galerileri ve müzeleriyle medeniyetin beşiğidir.

Alsancak rent a car hizmetimizle araç kiralama yaparak İzmir’i gezebileceğinizi hatırlatmak isteriz. ALC Filo araç kiralama açısından bir çok fırsatı ve seçeneği bir arada sunar. Bunun yanı sıra Alsancak’tan oto kiralama yaparak Adnan Menderes Havalimanına da güvenli bir ulaşım yapabilirsiniz.

ALC Filo ile İzmir Alsancak otomobil kiralama hizmeti almak  hem basit hem de güvenlidir. Web sitemizden marka, model, yakıt türü, vites türü, yaş tercihleri size sunulur. Tercihlerinizin hemen ardından sizin için en uygun araçların listesi karşınıza çıkar. Aracınızı seçtikten sonra sizden istediğimiz iletişim bilgilerine kiralamak istediğiniz araba için en uygun teklif sunulur. Teklifimizden hemen sonra yetkili satış danışmanımız sizi arar ve süreç hakkında bilgilendirme yapar. Böylelikle Alsancak araç kiralama firmaları arasından en güvenli hizmeti sunan ALC Filo ile oto kiralama ayrıcalığından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Alsancak Nasıl Gidilir?

Öncelikle İzmir’in güzide semti, tutkunun başkenti olan Alsancak’a nasıl gidilir? Sorusuna cevap verelim. İzmir’de Alsancak’a şehrin hemen her yerinden ulaşım yapmak oldukça basittir.

Dilerseniz Karşıyaka’dan vapurla veya Bornova’dan tek otobüs aktarmasıyla gelebilirsiniz. Dilerseniz de şehrin birçok semtinden otobüs veya metro ile Alsancak’a gelmeniz mümkündür. Bu seçenekler bir tarafa diyorsanız ALC Filo Alsancak araç kiralama seçeneklerinden faydalanarak Alsancak’a ulaşmak mümkündür.

İzmir Alsancak Restoranları

Alsancak, mavinin dostu, denizin yakınıdır. Bu özelliğiyle Kordon boyunca sıralanan deniz restoranlar ile o enfes mezeler elinizin hemen altında.  İzmir Alsancak restoranları genellikle balık ve et restoranları şeklindedir. Bu restoranlar genel itibariyle alkollüdür. Kalite ve hizmet açısından bir çoğu aynı özelliktedir. Fakat bazıları kalitesiyle öyle bir ön plana çıkar ki isim veremiyoruz. Bu restoranlara oturmadan önce menüyü incelemeniz, içeri girip meze dolabına bakmakta fayda var. Bu sayede fiyat&performans açısından en doğru restoranı tercih edebilirsiniz.

İzmir Alsancak Araç Kiralama Firması

Alsancak Araç KiralamaALC Filo için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Müşterilerine en uygun fiyatı en yüksek performanstan sunmaya önem gösterir. Bunların yanı sıra müşteri güvenliği olmazsa olmazdır. Bu özellikleriyle ALC Filo en güvenilir İzmir Alsancak araç kiralama firmasıdır.

ALC Filo araba kiralamanın sizler için avantajlarını sizler için sıralayalım:

  • Ekonomik fiyatlar
  • Dilediğiniz zaman aracınızı değiştirme imkanı
  • 7/24 açık acil yardım hattı
  • Dilediğiniz araç ayağınıza geliyor
  • Araç seçimindeki bolluk

Web sitemizden veya iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek İzmir Alsancak araç kiralama seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür. ALC Filo; günlük, aylık, yıllık otomobil seçeneklerinin yanı sıra %50’ye ulaşan indirimleriyle İzmir’in en uygun araç kiralama firmasıdır.