İZMİR UZUN DÖNEMLİ ARAÇ KİRALAMA

  İzmir uzun dönem araç kiralama hizmetine mi ihtiyacınız var?  Uzun süreli seyahat planlarınızda kendi aracınızın konforunu  mu istiyorsunuz?  Her ne sebepten olursa olsun uzun süreli seyahat planlarının vazgeçilmez adresi ALC Filo, mükemmel çözümleriyle yanı başınızda.

Filomuzda bulunan 1500’ün üzerinde araçla ve birinci sınıf müşteri hizmetleri ile, bir araç kiralamayı uzun vadeli basit ve uygun maliyetli hale getiriyoruz. Bunun yanı sıra basit rezervasyon sistemimiz ile rezervasyon yapmayı hızlı ve kolay hale getirirdik. Bu nedenle zaman harcamadan uzun vadeli arabanızı hemen kiralayabilirsiniz.

ALC Filo ile uzun dönem araç kiralamak büyük fırsat ve kampanyaları beraberinde getirir. Aylık ve yıllık kiralamalarda en iyi araçlar için en özel fiyatlar sizin için sunar.

ALC Filo Müşteri Memnuniyeti

FİYAT TEKLİFİ

Aylık ve yıllık araç kiralamalarınız aracınızı seçin ve fiyat teklifi alın. ALC Filo Uzun Dönemli Araç Kiralama avantajlarından faydalanın.

ALC Filo’yla uzun dönem araç kiralama hakkında sizlerden gelen soruları cevaplayalım:

Uzun süreli araba kiralamanın maliyeti ne kadardır?

Kiralama süreniz arttığı oranda maliyeti sizler için düşürüyoruz. Bizlerle iletişime geçerek özel tekliflerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Uzun dönemli araç kiralama kampanyalarınız nelerdir?

Web sitemizden rezervasyon yaparak yıllık kiralamanın fiyat avantajını 1 aylık araç kiralamada kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 3 yıllık kiralamanın fiyat avantajına 1 yıllık araç kiralamada sahip olma kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

İzmir’de en uygun uzun dönemli araç kiralama firması hangisidir?

Kampanyalarının yanı sıra %50’ye varan indirimleriyle ALC Filo, kalitesi ve müşteri dostu yapısıyla İzmir’de en uygun araç kiralama firmasıdır.

AVANTAJLARI

  • Olası bir kaza durumunda otomobilin ikinci el değer kaybından etkilenmeyeceksiniz.
  • Kiralayacağınız otomobilin tüm operasyonunu biz yürüteceğiz.
  • Otomobilin bakım süreçlerinde, çalınması veya kaza yapması gibi durumlarda ikame otomobil alacaksınız.
  • Kira ödemeleri şirket bilançonuzun pasifinde yer almayacak. Böylece kredi limitleriniz etkilenmeyecek.
  • Sahip olduğunuz otomobilin satışını yapabilir, bunu başka yatırımlarda kullanabilirsiniz.

NEDEN UZUN DÖNEMLİ ARAÇ KİRALAMA?

Hızlı Ve Basit Süreçler

Evraklarınızı bize ulaştırdıktan 1 iş günü sonra kiralamanız için onay alabilir ve ikame otomobilinizi teslim alabilirsiniz.

Button text (Stm Icon Box)

Lastiğiniz patladığında bile bizi arayabilirsiniz.

Otomobil İle İlgili Tüm İşlemlerde (Kaza, Arıza, Bakım, Lastik Değişimi) Otomobilinizi Kapınızdan Alıyor Size İkame Otomobil Bırakıyoruz.

Button text (Stm Icon Box)

7/24 Acil Yardım Hattı

Kaza veya arıza durumunda santraldeki telesekreter ile değil direk ilgili kişi ile görüşebilirsiniz. Hatta kaza durumunda talep ederseniz acil destek ekibimiz en kısa zamanda yanınıza gelecektir. (İzmir içerisinde)

Button text (Stm Icon Box)

Aynı Gün İçerisinde İkame Otomobil İmkanı. (Muadil, Yoksa Bir Üst Sınıf)

İkame otomobilleri kendi araç parkımızdan verdiğimiz için hepsi son model yılı ve 10.000 KM’nin altında olacaktır. Diğer firmalar ikame operasyonunu ALC Filo Kiralama ettikleri için yüksek km’de ve yıpranmış otomobiller gelmektedir.

Button text (Stm Icon Box)

Yetkili Satıcı Standartlarında Teslimat

Otomobilinizi kapınıza getirerek sanki bir yetkili satıcıdan teslim alıyor gibi tüm fonksiyonları hakkında bilgi verdikten sonra teslim ediyoruz.

Button text (Stm Icon Box)

Yakıt Ve Otoyol Giderleri Yönetimi

Ay sonunda kira faturanız ile beraber kullandığınız yakıt ve otoyol giderlerini tek faturada size gönderiyoruz.

Button text (Stm Icon Box)

ALC Filo Kiralama'dan Tüm Kiralama Hizmetlerini Alabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuzda kısa süreli kiralama hatta şoförlü transfer hizmeti alabilirsiniz. Otomobil kiralama hizmeti için başka bir firmaya ihtiyacınız olmayacak.

Button text (Stm Icon Box)

Sınırsız Beyana Dayalı Hasar Onarım Hakkı

Araç kiralama firmalarında beyana dayalı hasar onarım hakkı sözleşme süresinde max 3 keredir.  ALC Filo Kiralama A.Ş’de Sözleşme süresince 4. hasarda veya bir yıl içerisinde beyana dayalı ikinci hasarda hasar tutarı yansıtma faturası ile tarafınıza fatura edilir.

Button text (Stm Icon Box)

Promosyon Kodu: ALC10

Online Kiralama sayfasında Promosyon Koduna ALC10 yaz, tüm indirimlere ek yüzde 10 indirimle aracını kirala!

Fırsat Kutusu!